Ważne informacje

Obsługujemy zarówno imprezy masowe organizowane przez urzędy miast, goki czy inne instytucje jak i festyny szkolne czy przedszkolne, a także imprezy rodzinne.

Jeżeli chodzi o:

  1. Festyny czy inne imprezy masowe my przyjedziemy i będziemy pobierać opłaty od klientów (dzieci / rodziców czy opiekunów). Z organizatorem danej imprezy rozliczamy się w sposób wcześniej ustalony dogodny dla klienta, może to być procent od utargu lub stała niezależna z góry ustalona kwota. W tym przypadku nasze ceny dla klientów przedstawiają się następująco:

    • euro-bungee i water ball - kule wodne 10 zł / 5min,
    • pozostałe atrakcje 5zł /7min - zamki zjeżdżalnie, do skakania,
    • wata cukrowa i popcorn

     

  2. Wynajem sprzętu przez organizatora - klienci korzystają z zabawek za darmo - oczywiście nasza obsługa zawsze pełni nadzór nad bawiącymi się dziećmi.

Pracownicy obsługujący urządzenia są przeszkoleni z zakresu obsługi technicznej urządzeń oraz komunikacji z dziećmi i rodzicami. Staramy się aby panowała miła i luźna atmosfera. Obsługujemy w jednokolorowych koszulkach abyśmy byli dobrze widoczni i rozpoznawalni.

Priorytetem naszym jest bezpieczeństwo dlatego używamy wyłącznie sprawne urządzenia i inne akcesoria. W celu utrzymania porządku na terenie placu zabaw stosujemy regulamin, ogrodzenie placu zabaw, czyste materace i tzw. sztuczną trawę służącą jako dywaniki przy zabawkach do zdejmowania butów.

Z poważaniem
Marzena Jabłonka

Dmuchance-imprezy.pl

Jednym słowem zorganizujecie z nami najlepszą imprezę plenerową jak i w obiektach zamkniętych bez względu na ich wielkość. Posiadamy w ofercie: dmuchańce - zjeżdżalnie - zamki dmuchane - skakańce -zameczki z piłeczkami - kule wodne - euro-bungee małe zaplecze gastronomiczne (maszyna do popcornu i waty cukrowej).

czytaj więcej »

Dmuchane atrakcje dla dzieci

Obsługujemy zarówno imprezy masowe organizowane przez urzędy miast, goki czy inne instytucje jak i festyny szkolne czy przedszkolne, a także imprezy rodzinne. Zajmujemy się również organizacją imprez z profesjonalnymi animatorami więcej informacji w zakładce współpraca. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony - z nami zrealizujecie swoje pomysły które sprostają oczekiwaniom najmłodszych i przywoła uśmiechy na ich twarzach.

czytaj więcej »

Bezpieczeństwo i kadra

Pracownicy obsługujący urządzenia są przeszkoleni z zakresu obsługi technicznej urządzeń oraz komunikacji z dziećmi i rodzicami. Staramy się aby panowała miła i luźna atmosfera. Obsługujemy w jednokolorowych koszulkach abyśmy byli dobrze widoczni i rozpoznawalni. Priorytetem naszym jest bezpieczeństwo dlatego używamy wyłącznie sprawne urządzenia i inne akcesoria.

czytaj więcej »
Design by CFS 2015