O firmie

Dmuchańce dla dzieci i wyposażenie na wynajem na terenie Śląska

Dzieci uwielbiają wspaniałą zabawę na świeżym powietrzu – a nasza firma ma duże doświadczenie w organizacji takich atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą dmuchanych zjeżdżalni, euro bungee, kul wodnych oraz innych urządzeń na wynajem. Przy ich pomocy przyjęcie dla pociech – zarówno najmniejszych, jak i tych większych – stanie się jedynym w swoim rodzaju przeżyciem. W ten sposób przygotujecie najlepszą imprezę plenerową na Śląsku!

Co mamy w ofercie?

Cały sprzęt spełnia wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Dbamy o to, aby dmuchańce zawsze były czyste. Dodatkową ochronę stanowi polisa OC. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie planowania doskonałej, a przy tym bezpiecznej rozrywki. Wśród naszych urządzeń znajdują się:

  • dmuchańce dla dzieci – zjeżdżalnie,
  • skakańce – zamki dmuchane,
  • zameczki z piłeczkami,
  • kule wodne,
  • euro-bungee,
  • małe zaplecze gastronomiczne (maszyna do popcornu i waty cukrowej).

Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie na Śląsku, jednak wyposażenie na wynajem dostarczamy do wielu pobliskich miast, a nawet do Krakowa czy Bełchatowa.

 

Szałas – kompleksowa obsługa imprez

W ramach usług dodatkowych zajmujemy się również organizacją przyjęć z profesjonalnymi animatorami. Dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne, euro bungee, a także pozostałe sprzęty na wynajem dowozimy do wybranego miejsca, w którym odbywa się zabawa. Współpracujemy z Klientami z wielu miast na południu Polski, m.in. z Kłobucka, Piotrkowa Trybunalskiego, Opola czy Lublińca. Z nami zrealizujecie swoje pomysły, które sprostają oczekiwaniom najmłodszych, a tym samym przywołają uśmiechy na ich twarzach.

 

 

Dmuchance-imprezy.pl

Jednym słowem zorganizujecie z nami najlepszą imprezę plenerową jak i w obiektach zamkniętych bez względu na ich wielkość. Posiadamy w ofercie: dmuchańce - zjeżdżalnie - zamki dmuchane - skakańce -zameczki z piłeczkami - kule wodne - euro-bungee małe zaplecze gastronomiczne (maszyna do popcornu i waty cukrowej).

czytaj więcej »

Dmuchane atrakcje dla dzieci

Obsługujemy zarówno imprezy masowe organizowane przez urzędy miast, goki czy inne instytucje jak i festyny szkolne czy przedszkolne, a także imprezy rodzinne. Zajmujemy się również organizacją imprez z profesjonalnymi animatorami więcej informacji w zakładce współpraca. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony - z nami zrealizujecie swoje pomysły które sprostają oczekiwaniom najmłodszych i przywoła uśmiechy na ich twarzach.

czytaj więcej »

Bezpieczeństwo i kadra

Pracownicy obsługujący urządzenia są przeszkoleni z zakresu obsługi technicznej urządzeń oraz komunikacji z dziećmi i rodzicami. Staramy się aby panowała miła i luźna atmosfera. Obsługujemy w jednokolorowych koszulkach abyśmy byli dobrze widoczni i rozpoznawalni. Priorytetem naszym jest bezpieczeństwo dlatego używamy wyłącznie sprawne urządzenia i inne akcesoria.

czytaj więcej »
Design by CFS 2015