Kontakt/dane firmy:

Właściciel Barbara Krajewska
Firma Szałas
9490433891  

151542706
ul. Mstowska 5
42-256 Olsztyn

Osoba do kontaktu w sprawie dmuchanych urządzeń i organizacji imprez:
Marzena Jabłonka
tel.: 605 554 156
e-mail: dmuchance-imprezy@wp.pl

 

  • E-mail:
  • Wiadomość:

Szałas – skontaktuj się z nami!

Nasza firma oferuje różnorodne urządzenia do zabawy oraz kompleksową obsługę imprez plenerowych. Euro bungee, dmuchane zjeżdżalnie, kule wodne czy inny sprzęt na wynajem będą doskonałą rozrywką dla małych i dużych dzieci. Działamy w Olsztynie na Śląsku, lecz zamówione zabawki zawozimy każdorazowo na miejsce przyjęcia. Dojeżdżamy m.in. do Lublińca, Piotrkowa Trybunalskiego, Kłobucka i Opola, ale także Krakowa czy Bełchatowa.

Jeśli chcesz uświetnić organizowaną akcję za pomocą dmuchanych zjeżdżalni czy atrakcji typu kule wodne, zapraszamy do kontaktu. Wynajem wyposażenia tego typu to doskonały sposób, aby zapewnić dzieciom wspaniałą rozrywkę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszymy się dużym zaufaniem Klientów. Współpracujemy nie tylko ze zleceniodawcami prywatnymi, ale wspomagamy również miejskie imprezy plenerowe na Śląsku oraz  w  okolicach.

Dmuchance-imprezy.pl

Jednym słowem zorganizujecie z nami najlepszą imprezę plenerową jak i w obiektach zamkniętych bez względu na ich wielkość. Posiadamy w ofercie: dmuchańce - zjeżdżalnie - zamki dmuchane - skakańce -zameczki z piłeczkami - kule wodne - euro-bungee małe zaplecze gastronomiczne (maszyna do popcornu i waty cukrowej).

czytaj więcej »

Dmuchane atrakcje dla dzieci

Obsługujemy zarówno imprezy masowe organizowane przez urzędy miast, goki czy inne instytucje jak i festyny szkolne czy przedszkolne, a także imprezy rodzinne. Zajmujemy się również organizacją imprez z profesjonalnymi animatorami więcej informacji w zakładce współpraca. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony - z nami zrealizujecie swoje pomysły które sprostają oczekiwaniom najmłodszych i przywoła uśmiechy na ich twarzach.

czytaj więcej »

Bezpieczeństwo i kadra

Pracownicy obsługujący urządzenia są przeszkoleni z zakresu obsługi technicznej urządzeń oraz komunikacji z dziećmi i rodzicami. Staramy się aby panowała miła i luźna atmosfera. Obsługujemy w jednokolorowych koszulkach abyśmy byli dobrze widoczni i rozpoznawalni. Priorytetem naszym jest bezpieczeństwo dlatego używamy wyłącznie sprawne urządzenia i inne akcesoria.

czytaj więcej »
Design by CFS 2015