Cennik

Dmuchańce dla dzieci – korzystny wynajem: Bełchatów, Kraków, Lubliniec, Opole i nie tylko

Kolorowe, zachęcające do zabawy i gwarantujące wspaniałą rozrywkę – oferujemy dmuchańce na wynajem, które doskonale sprawdzają się na różnorodnych wydarzeniach plenerowych. Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie na Śląsku, ale nasze dmuchane zjeżdżalnie, place zabaw, zamki, kule wodne, czy też euro bungee można oglądać podczas festynów, imprez urodzinowych, czy też eventów organizowanych przez Urzędy Miast. Zapewniamy korzystny wynajem i dojeżdżamy w miejsce wskazane przez Klienta. Do tej pory obsługiwaliśmy wydarzenia w takich miastach jak m.in. Bełchatów, Kraków, Kłobuck, Opole, Katowice, czy Piotrków Trybunalski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Cennik dla firm –  dmuchańce na wynajem na festyny, imprezy masowe, dni miast i inne:

  • zjeżdżalnia mega żyrafy  - 200 zł / h
  • dmuchaniec zjeżdżalnia WOW lub Papużki lub Wulkan – duża o wymiarach: 10 m długości x 5,5 m szerokości x 6 m wysokości – 150 zł/h,
  • dmuchany plac zabaw – w środku jest mała zjeżdżalnia i różne przeszkody, wymiary:  10 m długości x 5 m szerokości – 150 zł/h,
  • dmuchany tor przeszkód 180 zł / h
  • zameczek do skakania/zameczek z piłeczkami – wymiary: 5 m x 5 m – 100 zł/h,
  • kule wodne to koszt - 250 zł/h - 3 szt.
  • euro bugee - 250 zł/h, 
  • trampolinka ogrodowa nie wynajmujemy samej - jest to jako dodatek do np kilku urządzeń ,
  • maszyna do waty cukrowej 100 zł/h,
  • maszyna do popcornu 100 zł/h – przy wynajęciu kompletu składającego się z maszyny do popcornu i do waty cukrowej zapewniamy upust.

Jeżeli jesteście zainteresowani kilkoma urządzeniami - można liczyć na upust - więcej informacji telefonicznie 605 554 156

Ceny dotyczą wynajęcia na min 5h - podane ceny netto (+ 18 % brutto)

Jeżeli zainteresowały Cię nasze dmuchane zjeżdżalnie, euro bungee, czy też kule wodne na wynajem, zachęcamy do kontaktu. Lubliniec, Piotrków Trybunalski, Opole, Bełchatów i Kraków Katowice to tylko niektóre miasta, do których dojeżdżamy. Chętnie udzielimy więcej informacji na temat oferty. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie.

Przy wynajęciu  większej liczby elementów zapewniamy atrakcyjne upusty.

Do cen należy doliczyć podatek (18%).

Dmuchance-imprezy.pl

Jednym słowem zorganizujecie z nami najlepszą imprezę plenerową jak i w obiektach zamkniętych bez względu na ich wielkość. Posiadamy w ofercie: dmuchańce - zjeżdżalnie - zamki dmuchane - skakańce -zameczki z piłeczkami - kule wodne - euro-bungee małe zaplecze gastronomiczne (maszyna do popcornu i waty cukrowej).

czytaj więcej »

Dmuchane atrakcje dla dzieci

Obsługujemy zarówno imprezy masowe organizowane przez urzędy miast, goki czy inne instytucje jak i festyny szkolne czy przedszkolne, a także imprezy rodzinne. Zajmujemy się również organizacją imprez z profesjonalnymi animatorami więcej informacji w zakładce współpraca. Możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony - z nami zrealizujecie swoje pomysły które sprostają oczekiwaniom najmłodszych i przywoła uśmiechy na ich twarzach.

czytaj więcej »

Bezpieczeństwo i kadra

Pracownicy obsługujący urządzenia są przeszkoleni z zakresu obsługi technicznej urządzeń oraz komunikacji z dziećmi i rodzicami. Staramy się aby panowała miła i luźna atmosfera. Obsługujemy w jednokolorowych koszulkach abyśmy byli dobrze widoczni i rozpoznawalni. Priorytetem naszym jest bezpieczeństwo dlatego używamy wyłącznie sprawne urządzenia i inne akcesoria.

czytaj więcej »
Design by CFS 2015